Macbook Servisi

Apple tamiri

Sayın bahçeli ile sayın erdoğan konuştular konuda elimizde hangi sıkıntı bilgi var duyduğumuza göre liderlerden biri şunu söylerken diğer sayın lider bunu dedi diye yorumlama hakkı imkanı bile yok yani cevap vermeye konuşuyorum çünkü buyurun. Evet ben zaman bütün sorularına cevap Macbook Servisi vermezsen kendisine saygısızlık yapmış sayılmaz mıyım efendim depremin yaraları bir yılda çözülebilir diyelim bunun getirmek kabiliyeti finansmanı benim gözlemlerime göre neredeyse milyon bağımsız. Konutu bulacak ihtiyacını bir kenara koyuyorum çünkü malumunuz sayın cumhurbaşkanımız bile ilk önce.

Macbook Tamiri

100.000 konut dedi daha gün geçmeden 250.000 konut dedi bir milyon konukta varacak kaydı ileride bana hatırlatırsınız bile kadar hesaplı kitaplık yapıldığının büyük delilidir ülkenin koca cumhurbaşkanına gün 100.000 gün 250.000 konut ifade ettirdiler 244. Şimdi haliyle bir yıl iki yıl Macbook Servisi şehirler millet ittifakında verdiği akıl bilgi i̇lim tecrübeye uygun şekilde daha iyi bir şekilde yeniden ayağa kalkar ama bununla yetmez yine koyduğu sünnetullah’a uygun bir ..

Macbook Tamiri

Şekilde bizi bekleyen bir deprem ülkesi olarak bizi bekleyen i̇stanbul hakkari bingöl adana i̇zmir olası depremlerine karşı ciddi büyük hazırlığı yaparız bakın geçen yıl maraş’ta genel başkanımız 2001 yılı temmuz ayında maraş’ta feryat ediyorum maraş’ı. Deprem bekliyor diye videosunu hepiniz görmüşsünüzdür Macbook Servisi sadece kolonu kesilmiş binalar kontrol edilmiş olsaydı maraş etrafındaki illerde bugün binlerce insan yaşıyor oğluydu affetti yönetiminin diğer konularına girmiyorum dolayısıyla sayın topel hiç endişe duyurmasın milletimiz. Bize güvensin millet ittifakının kadroları gerçekten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir