Korkunç Olay: 3 Yaşındaki Kız Çocuğu Babasının Sevgilisi Tarafından İstismar Edildi

İzmir’de üç yaşındaki L.K. isimli bir kız çocuğunun, babası M.K.’nin sevgili olduğu iddia edilen S.A.H. isimli kadın tarafından istismara maruz bırakıldığı iddia edildi.

Birgün’den İsmail Arı’nın haberine göre üç yaşındaki çocuk, Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk İzlem Merkezi’nde dinlendi. L.K. isimli çocuk, annesi ile babasının ayrı yaşadığını, zaman zaman kaldığı babasının evindeki kadını sevmediğini belirterek, özel bölgelerine dokunduğunu anlattı.

Hatta çocuk, “Olay babamın çiftliğinde yaşandı. Babam da gördü ve ‘yapma’ dedi. S.A.H. kıyafetlerimi çıkarttı, kalem kullandı” dedi. Ayrıca 3 yaşında L.K. babasının teknesinde de yine benzer şekilde S.A.H.’nin cinsel istismarına maruz bırakıldığını ifade etti.

27 Eylül’de hazırlanan adli görüşme raporunda, çocuğun sözel yetisinin iyi düzeyde olduğu, gerçek-yalan ayrımını yapabildiği vurgulandı.

Çocuğun doğruları söylediği belirtilerek, “Mağdur, yaşadığı olayı açık, anlaşılır, samimi ve nesnel şekilde anlatmıştır” denildi.

Olaya dair İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldığı da bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir