Dacia parasına 7 kişilik premium SUV! Skoda Kodiaq fiyat listesi!

Skoda, geniş aileleri ve büyük grupları taşımak isteyenler için ideal bir seçenek sunan 7 kişilik SUV modeli Kodiaq‘ı Türkiye pazarında satışa sunuyor.

Kodiaq, başlangıç seviyesinde yer alan 1.5 litrelik benzinli motoruyla 150 beygir gücü üretiyor. DSG şanzıman ile birleşen bu motor, sürücüsüne güçlü bir performans sunarken, aynı zamanda aracın ağır yapısını rahatlıkla taşıma kapasitesine sahiptir. Bu özellik, Kodiaq‘ı 7 kişilik bir SUV olmasına rağmen dinamik ve etkileyici bir sürüş deneyimi sunan bir araç haline getiriyor.

Dacia parasına 7 kişilik premium SUV! Skoda Kodiaq fiyat listesi!

Skoda Kodiaq‘ın en dikkat çekici özelliklerinden biri geniş bagaj hacmi. 5 kişilik kullanımda 835 litrelik bir yükleme alanı sunan araç, arka koltukların tamamen yatırılması durumunda bu alanı 2.065 litreye kadar genişletebiliyor. Bu, Kodiaq’ın sadece büyük ailelerin değil, aynı zamanda seyahat severlerin ve aktif yaşam tarzına sahip olanların da ihtiyaçlarına cevap veren bir araç olduğunu gösteriyor.

Skoda Kodiaq, 7 kişilik bir SUV olmasının yanı sıra güvenlik ve konfor donanımlarıyla da öne çıkıyor. Geniş iç mekanı, konforlu koltukları, geniş görsel ve multimedya sistemleriyle sürücü ve yolcularına keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

7 kişilik SUV segmentindeki sınırlı seçeneklere yenilik getiren Skoda Kodiaq, performansı, geniş iç hacmi ve kullanışlılık özellikleriyle büyük ilgi görüyor. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ve geniş ailelere hitap eden Kodiaq, 7 kişilik SUV segmentinde markanın güçlü bir konumda bulunmasını sağlıyor. Donanım seçenekleri ve fiyat konusundaki detaylar ise hemen aşağıda hazırlamış olduğumuz listede mevcut.

Elite 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 1.804.900 TL

Premium 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 1.932.900 TL

Prestige 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 2.269.900 TL

Sportline 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 2.329.900 TL

L&K Crystal 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 2.524.900 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir